Mumka - hiszpańska marka obuwia

Mumka to wegańska marka designerska założona w 2016 roku w Barcelonie. Tworzy zabawne, oryginalne, kolorowe i niepowtarzalne buty i torby. Wzory tworzone są mistrzowskimi dłońmi, używając zdrowych i wysokiej, jakości materiałów. Mumka jest wyjątkową marką, w której jesteśmy pewni, że znajdziesz coś idealnego i niepowtarzalnego dla siebie wśród wielu naszych kolekcji inspirowanych miastami: Barcelona, Paryż i Nowy Jork.

Od 15.10.2019 marka Mumka dostępna jest również w Polsce. W chwili obecnej dystrybucja i sprzedaż prowadzona jest online poprzez stronę mumkashoes.pl, przez firmę w Polsce: Agata Przemęcka The New Concept, NIP: 726 242 99 08. Firma jest jedynym dystrybutorem tej marki na Polskę, zatem kupując w naszym sklepie on-line masz pewność, że kupujesz tylko oryginalne produkty.


Sklep Mumka oferuje wegańskie buty hiszpańskiej firmy. Wszystkie artykuły zostały zrobione ręcznie, a do ich produkcji nie użyto materiałów pochodzenia zwierzęcego. Właściciele i pracownicy w swojej pracy wykorzystują nowoczesną technologię pozwalającą na etyczne produkowanie, tzw. cruelty-free. Buty i torebki fair trade to projekt i wykonanie zgodne z zasadami uczciwego handlu.

Hiszpańska firma obuwnicza z doświadczeniem

Mumka powstała w 2016 roku w Barcelonie i do dziś tworzy tam niepowtarzalne buty i torebki. Podstawowymi zasadami założycieli firmy są kreatywność, jakość i uczciwość, które można dostrzec we wszystkich produktach. Hiszpańskie buty marki są profesjonalnie wykonanie, z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Wysoka trwałość sprawia, że można się nimi cieszyć przez wiele sezonów. Ponadto artykuły cechuje komfort noszenia. Wykorzystanie poszczególnych materiałów i technologii zapewnia bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Kolorowe buty prosto z Hiszpanii

Produkty hiszpańskiej firmy to ogromna różnorodność wzorów i kolorów. Modne i niepowtarzalne modele są efektem pracy niezwykle utalentowanych designerów. Ręczne wykonanie nadaje obuwiu oryginalności. Wśród produktów oferowanych przez firmę znajdują się między innymi botki, trapery, sneakersy, klapki oraz torebki i plecaki. Największą popularnością cieszą się modele z motywami kwiatowymi i zwierzęcymi. Na szczególną uwagę zasługują także buty z postaciami z bajek lub grafikami przedstawiającymi zabytki znanych miast.

Kolekcje w ofercie Mumka

Wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających Klientów, Mumka stale rozszerza swój asortyment. Poza kolekcjami dedykowanymi poszczególnym porom roku, do oferty zostają wprowadzane ciekawe nowości. Wegańskie buty hiszpańskiej firmy są doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji. Na specjalne okazje warto wybrać produkty z kolekcji Miasta. Ręcznie malowane symbole poszczególnych metropolii oddają niesamowity charakter każdej z nich. Wśród propozycji Mumki znajdują się między innymi buty z wizerunkiem Barcelony, Paryża i Nowego Jorku.

Dużą popularnością cieszy się także kolekcja inspirowaną naturą. Hiszpańskie trapery w kolorowe kwiaty i liście doskonale sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i szczególne okazje.

Dzieciom i młodzieży polecamy śmieszne oraz niepowtarzalne, bajkowe buty.

Wszystkie kolekcje i poszczególne produkty zostały dokładnie opisane. Przedstawiamy rzetelne informacje dotyczące wykonania obuwia i dodatków. Załączone zdjęcia obrazują ich rzeczywisty wygląd.