Zwroty / Wymiana


ZWROT

Jednym z najważniejszych praw konsumentów* oraz przedsiębiorców z uprawnieniami konsumenta, którzy kupują przez internet, jest możliwość odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny. Wynika ono z ustawy o prawach konsumenta. Konsument oraz Przedsiębiorca z uprawnieniami Konsumenta, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny informując o tym fakcie mailowo na adres: info@mumkashoes.pl. 

Produkty należy odesłać do 30 dni od dnia otrzymania produktu na adres :
Fulgo - MUMKA ZWROT
ul. Warszawska 2, 96-500 Sochaczew
e-mail: info@mumkashoes.pl
tel dla kuriera: +48 786 857 941  (to jest nr TYLKO dla kuriera do zwrotu)

Lub można nadać w Paczkomacie poprzez Szybkie Zwroty Inpost.

 

Koszt przesyłek zwrotnych poprzez Szybkie Zwroty ponosi klient (Konsument oraz Przedsiębiorca z uprawnieniami Konsumenta). Jest to koszt 14,00 zł potrącany przy zwrocie środków za zamówienie.

UWAGA! Nie przyjmujemy zwrotów z Poczty Polskiej.

Pobierz formularz zwrotu

i wypełnij go. Wyślij go na info@mumkashoes.pl lub dołącz do paczki ze zwracanymi produktami.

 

WYMIANA

Jeśli zakupiony towar jest za mały, za duży chcesz wymienić na inny model, nasz sklep proponuje Ci możliwość wymiany. W przypadku wymiany wysyłamy przesyłkę z odpowiednim rozmiarem/towarem, doręczający ją kurier odbiera ten niepasujący. Koszt takiej wymiany to 28 zł płatne przelewem na konto.

Można również zwrócić produkt na własny koszt. Wtedy koszt ponownej wysyłki nowego modelu/rozmiaru wynosi 14,00 zł.

Kupujący, który odeśle dany model butów i ponownie zamówi ten sam model butów w innym rozmiarze; jest to traktowane jednoznacznie jako wymiana produktu. Zatem zostanie potrącona kwota 14,00 zł za taką wymianę.

Pobierz formularz wymiany

 *Konsument - oznacza osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

 

NIEODEBRANIE PACZKI z WINY KUPUJĄCEGO

W przypadku nieodebrania przesyłki z winy kupującego, Sklep Internetowy pobierze opłatę (za "przesyłkę i zwrot paczki" z zamówieniem) w wysokości 28,00 zł od Kupującego.
Jest to koszt poniesiony przez Sklep Internetowy wypłacany firmie kurierskiej za samą przesyłkę. 

 

W każdej chwili możesz dostosować ustawienia dla plików cookies w swojej przeglądarce.


Social Proof
0,78 zł
456,78 zł
123.456,78 zł